Kaip tai veikia

Oro maišymo sistemos - Veiksminga energijos taupymo technologija

Oro maišymo sistemos - viena iš efektyviausių energijos taupymo technologijų, kurias šiuo metu siūlo rinka. Remiantis kompanijos Carbon Trust tyrimų rezultatais galime patvirtinti, kad mūsų siūlomos oro maišymo sistemos pašalina šiluminę stratifikaciją ir sumažina anglies dalelių pėdsakus patalpose.

Ką reiškia terminas stratifikacija?

Terminė stratifikacija yra natūralus procesas, kuris pasireiškia visuose pastatuose ir sukelia itin aukšto lygio temperatūros disbalansą. Oras sluoksniuojasi - šiltas oras natūralios konvekcijos būdu kyla į viršų, vėsus oras- telkiasi apačioje. Tai reiškia, kad kuo pastatas yra aukštesnis, tuo didesnis temperatūrų skirtumas susidaro tarp grindų ir lubų. Taip 2/3 šildytuvų tiekiamos šilumos pasiskirsto patalpos viršuje. Taigi, aukštai esantis oras gali būti net 10°C ir daugiau laipsnių šiltesnis nei ties grindimis esantis oras.

Pagrindinis neigiamas šilumos stratifikacijos padarinys yra tai, kad šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemos jūsų pastate turi dirbti labai intensyviai, norint išlaikyti tolygią temperatūrą. Šildymo ir kondicionavimo sistemoms dirbant tokiu principu yra patiriami labai dideli eksploatacijos kaštai ir švaistoma energija. Taip atsiranda neigiamas anglies dalelių poveikis.

Su temperatūrų skirtumo kylančiomis problemomis dažniausiai susiduria įmonės, kurių patalpos yra didelės, erdvios, su aukštomis lubomis. Tokiuose pastatuose šiluma neišvengiamai kyla į viršų ir čia esantis oras tampa iki 14°C didesnės temperatūros nei oras, esantis grindų lygyje. Priešingas procesas vyksta su šaltu oru, kuris yra sunkesnis, jis susitelkia apatinėje pastato dalyje ir yra sunkiai cirkuliuojamas.

Kaip veikia AIRIUS sistema?

Jei norite išspręsti šilumos stratifikacijos problemą, Airius siūlo oro maišymo ventiliatorių sistemas, subalansuotas palaikyti tolygią patalpos temperatūrą. Tai pasiekiama recirkuliuojant jau esamą pastate šilumą bei generuojamą saulės spindulių ir pan.

Mūsų siūloma sistema sumažins šildymo bei aušinimo prietaisų veikimo laiką ir apkrovimą.

Visi mūsų siūlomi oro maišymo ventiliatoriai gali būti įrengti tiek naujuose, tiek seniau pastatytuose objektuose.

Įrengimo procesas yra nesudėtingas ir gali būti atliekamas per trumpą laiko tarpą.

Skirtumas bus pastebimas akimirksniu, padidės komforto lygis.

AIRIUS klientai: "British Airways", "Harrods", "Siemens", “Waitrose” ir kt.

Taigi, nedelsdami priimkite teisingą sprendimą ir pasirinkite AIRIUS oro maišymo sistemą!

Po Airius

Video

#see_advantages